Implantologia

Implantologia, czyli uzupełnienie brakujących zębów, dzięki wygodzie i komfortowi, jaki ze sobą niesie, cieszy się coraz większą popularnością.

Implant, jako jedyne rozwiązanie nie maskuje braku zębowego, jak korony czy protezy, lecz odtwarza samodzielnie funkcjonującego, zdrowo wyglądającego zęba.Implant jest to mała śruba, która wkręcana jest do kości podczas krótkiego zabiegu chirurgicznego. Tak, więc jest on niewidoczny, tak jak korzenie zębów, których implant jest substytutem.

Całkowite odtworzenie zęba następuje w dalszym etapie, gdy na implant wykonywana jest przez technika dentystycznego korona zęba. Jest ona osadzana na implancie za pomocą specjalnie dopasowanych łączników oraz na odpowiednim cemencie protetycznym.

Implanty dentystyczne są wykonane z tytanu- materiału całkowicie biozgodnego, a organizm traktuje go, jako swoją integralną część.

W naszym gabinecie stosujemy dwa sprawdzone systemy implantologiczne: Biomet 3I oraz Astra Tech 

Korzystając z naszych usług, zyskujesz komfort zabiegu wykonywanego przez wykwalifikowanych implantologów, którzy wiedzę zdobywali uczestnicząc w kursach odbywających się na całym świecie, m.in. na Uniwersytach w Nowym Jorku i Frankfurcie nad Menem,w renomowanych klinikach w Monachium, Genewie czy Madrycie.

                                                                       
Zobacz prezentację na temat implantów